Personal

image010
Joakim Westlin

General Manager, Försäljningschef

Tel: 08-55602871
Mob: 070 310 99 19

joakim.westlin@aesseal.se

Ring 001
Anders Hultberg

Förfrågningar, tekniska frågor, orderhantering och leveransbesked

Tel: 08-55602872

Mobil: 070 730 62 85

anders.hultberg@aessea.se

Katrin Jäderholm

Order, beställningar och leveranser

Tel: 08-55602875

Mobil: 076 107 38 82

katrin.jaderholm@aessel.se

image022
Fredrik Carlsson

Service / Reparationer

Tel: 08-55602876

Mobil: 070 653 56 76

fredrik.carlsson@aesseal.se

Thomas 009
Thomas Andersson

Lager / Logestik

Tel: 08-55602875

thomas.andersson@aesseal.se

Säljare / Serviceingenjörer

michael
Michael Denkvist

Sälj & Serviceansvarig
Sydväst

Tel: 070-55 88 308

michael.denkvist@aesseal.se

David Svensson

Sälj & Serviceansvarig
Mitt Öst

Tel: 076 107 38 81

david.svensson@aesseal.se

Anders
Anders Joahnsson

Sälj & Serviceansvarig
Mitt väst (Karlstad)

Tel: 076 11 32 190

anders.johansson@aesseal.se

Vakant

Sälj & Serviceansvarig
Norr

Tel: Anders Johansson bistår med hjälp

kundservice@aesseal.se

Michael Denkvist

Sälj & Serviceansvarig
Sydöst

Tel: 070 55 88 308

michael.dedkvist@aesseal.se

Ekonomiavdelningen

image027
Tina Eurenius

Ekonomiansvarig

Tel: 08-55 60 28 74

tina.eurenius@aesseal.se